Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Web-design

Marka olarak işletmemiz siz değerli müşterilerimize özel firmalarınızı en doğru şekilde yansıtacak kurumsal web tasarım ve yazılım hizmetlerini sizlere google ve seo alt yapılı şekilde sunmaktadır.

Seo Danışmanlık

Rocket-company

Firmamız markanıza özel hedef kelimelerde google arama motoru optimizasyonu işlemi ile web sitenizi google da birinci sayfaya çıkarıyor. Rakipleriniz geçmek cirolarınızı arttırmak için seo danışmanlık hizmetini sizlere sunuyoruz.

Sosyal Medya Hizmetleri

App Development

Firmalarınız yönelik sosyal medya danışmanlıık hizmetleri sizlerle. Marka sayfası oluşturma, ticari hesap yönetimi, organik takipçi arttırımı, reklam ve kampanya oluşturma, içerik üretimi ve sosyal medya hesaplarının güncel takibi için bizi arayınız.

Grafik Tasarım

Work-space

Firmanıza özel kurumsal kimlik çalışamları ile markanıza yön veriyoruz. Kartvizit, zarf, diplomat zarfı, antetli kağıt, sticker, insert, logo tasarımı, bloknot, vb grafik tasarım çalışmaları ile işletmenizi görsel yüzünü yeniden tasarlıyoruz. Kurumsal anlamda sizleri markalaştırıyoruz.

Google Adwords

Responsive-design

Markamız işletmenize özel google adwords reklamcılık hizmetleriyle kampanya ve promosyonlarınızı içerek reklam uygulamalarını google adwords reklamcılığı ile hedef kitleniz ile paylaşmanızı sağlıyoruz. Az maliyetle ile çok tıklama felsefesiyle hedeflerinize varmanızda yardımcı oluyoruz.

Sürekli Destek 7/24
Time-management

Firmamız siz değerli müşterilerimize özel daimi destek hattıyla sizlere günün her saaatinde 7/24 canlı destek ile sorunlarınıza yönelik aktif çözümler üretiyor. Eğer siz de markanzda değer veriyorsanız bizi arayın.